MEDYCYNA JUTRA

PROJEKT TERAPEUTÓW MEDYCYNY I PSYCHOLOGII ENERGETYCZNEJ

tel: 501 733 069 info@medycynajutra.eu

O nas – Projekt Medycyna Jutra

Projekt  Medycyna Jutra jest odpowiedzią na zachodzące w świecie zmiany. Pomysłodawcami są Katarzyna Kaszyńska (psychologia energetyczna) i Włodzimierz Kaszyński (medycyna energetyczna). 

Podstawowym celem Projektu Medycyna Jutra jest gromadzenie, klasyfikacja, opis, a przede wszystkim  rozpowszechnienie wiedzy na temat różnych form terapii, diagnostyki i profilaktyki. Uczestnikami Projektu są specjaliści w zakresie tematów: medycyna i psychologia energetyczna. 

W części „Jak szukać” jest krótka informacja co i w jaki sposób znaleźć. 

Naszym celem jest stworzenie Medycyny Jutra – spójnego systemu profilaktyki i opieki zdrowotnej. Dla naszych dzieci, dla przyszłych pokoleń. 

Pierwszym etapem naszych działań jest propagowanie wiedzy i możliwości. Pragniemy zaznaczyć, że nie namawiamy do rezygnacji z terapii medycyny alopatycznej (standardowej). Na tym etapie Projektu chcemy wspierać zdrowie i dobre samopoczucie proponując różnego rodzaju sprawdzone metody uzupełniające. 

Kolejnym zaplanowanym krokiem jest współpraca z przedstawicielami medycyny akademickiej. Jesteśmy przekonani, że zdrowie człowieka można wspierać różnymi sposobami, a lepsze zrozumienie funkcjonowania nas jako istot energetyczno-materialnych jest możliwe dzięki konsolidacji wiedzy i doświadczenia.

Celem dalekosiężnym Projektu Medycyna Jutra jest znalezienie najlepszych metod dla zdrowia i dobrostanu: profilaktyka, terapia, leczenie, rekonwalescencja, regeneracja.

Jeśli chcesz utrzymać dobre zdrowie lub masz problem zdrowotny – zapraszamy do skorzystania z informacji oraz możliwości, które przedstawiamy.

Jeśli jesteś skutecznym terapeutą czy trenerem– dołącz do nas.